IMPULS - przedsiębiorstwo Fair Play


Znana na limanowskim rynku Firma Handlowo Usługowa "Impuls" Grażyny i Macieja Wojtasów Spółka Jawna z siedzibą przy ul. Piłsudskiego w Limanowej uczestniczyła w programie promocji kultury przedsiębiorczości realizowanym przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy udziale krajowej Izby Gospodarczej oraz poparciu prezydenta RP, Premiera RP oraz Ministra Gospodarki. W dniu 27 listopada 2002r. podczas Wielkiej Gali V jubileuszowej edycji programu Przedsiębiorstwa Fair Play, która odbyła się w sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie państwo Wojtasowie odebrali nagrodę. Najważniejsze zasady, które determinują podejmowane przez kierownictwo decyzje oraz wyznaczają ramy etyczne, w których firma funkcjonuje mieszczą się słowach etyka, uczciwość, rzetelność i humanitaryzm. Jest to jedyny program, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności przedsiębiorstwa, a nie tylko wyniki ekonomiczne. Przedsiębiorstwa, które weszły do II etapu, były poddane szczegółowej kontroli w swoich siedzibach. Uzyskanie certyfikatu Fair Play to wzmocnienie wizerunku Firmy, nobilitacja i prestiż oraz szeroka promocja i większe zaufanie ze strony kontrahentów.

Uzyskanie certyfikatu jest wielką zasługą nie tylko właścicieli, ale i pracowników, którzy bardzo dbają o dobre imię Firmy podnosząc jakość usług świadczonych klientom. Wyróżnienie zbiegło się w czasie z piętnastą rocznicą rozpoczęcia działalności na rynku handlu materiałami budowlanymi i opałem.

Impuls oferuje klientom wszystko do budowy i remontu oraz węgiel z Katowickiego Holdingu Węglowego. W salonie sprzedaży w Limanowej oraz w magazynach handlowych w Ujanowicach, Laskowej i Pisarzowej można znaleźć szeroki asortyment. Są to: materiały ogólnobudowlane; farby, kleje, silikony, tynki z możliwością doboru koloru; wszystko do ociepleń i izolacji; profile, płyty gipsowe, płyty OSB; stolarka zewnętrzna, wewnętrzna i parapety; panele podłogowe i ścienne; instalacje c.o.-miedź, PCV; systemy rynnowe; narzędzia dla malarzy, tapeciarzy, posadzkarzy; kołki, gwoździe, śruby, kostka brukowa; pokrycia dachowe; opał.

Firma dysponuje transportem samochodowym o dużym tonażu i małymi samochodami do jazd lokalnych oraz służy za- i rozładunkiem.

Ponieważ "Impuls" jest dealerem Katowickiego Holdingu Węglowego oraz udziałowcem dużej sieci handlowej pod nazwą Polskie Składy Budowlane, ceny u pp Wojtasów są nieco niższe, a asortyment towarów szerszy.

Firma realizuje też program "Buduj z PSB", który gwarantuje klientom i projektantom kompleksowe zaopatrzenie budowy, rabaty i obsługę kredytu bankowego na preferencyjnych warunkach.

Mówiąc "Impuls" nie sposób pominąć "oczka w głowie" pana Macieja tj. stadniny koni, która znajduje się przy ul. Leśnej.

Gratulujemy pp Wojtasom i całej firmie sukcesu, dziękując jednocześnie za serce, wielokrotnie okazywane, poprzez wspieranie szkół, instytucji społecznych oraz różnych akcji na rzecz dzieci czy ludzi potrzebujących.

Redakcja

Grażyna i Maciej Wojtas

www.impuls.alte.pl